VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY

Flaho – služby

Součástí naší nabídky je široké spektrum služeb pro bytové domy. Dominantou naší služby je pravidelný vnitřní úklid společných prostor a případné jednorázové generální úklidy sklepů, vyklízecí práce či mytí oken. Ostatní činnosti považujeme za doplňkové a nabízíme je pouze ve spojení s jinou službou. Dbáme na to, aby jakákoli naše služba byla provedena především kvalitně a dle zadání zákazníka.

PRAVIDELNÝ ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR

Realizujeme pravidelné úklidy v desítkách typů objektů od starých činžovních zástaveb až po nejnovější novostavby. Různorodost našich zakázek, typů povrchů i lidí, kteří v nich bydlí nám neustále rozšiřuje naši odbornost a schopnost řešit nejrůznější požadavky a přání zákazníků. Stabilní úroveň služby zajišťuje vedoucí a kontrolor zakázky. Náš úklid je vidět, voní a je evidován na kontrolním listu na nástěnce.

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID

Největší část jednorázových úklidů realizujeme u zákazníků, kde provádíme i pravidelné služby. Existují ale také zákazníci, kteří si z nejrůznějších důvodů objednají pouze jednorázový generální úklid nebo mytí oken a ostatní služby si zajišťují sami. Cena jednorázové služby bývá obvykle vyšší než cena stejného úkonu, který je zahrnut v pravidelném úklidu.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Široké spektrum doplňkových služeb nabízíme již výhradně pro zákazníky, kteří využívají také pravidelné služby. Mezi ty hlavní patří zejména práce drobné údržby, jednorázové a pravidelné sečení trávy, drobné zednické opravy, elektrikářské práce, vnitřní a vnější nátěry apod. V regionu Jihlavska poskytujeme také službu externího předsedy SVJ pro domy, které se na předsedovi nedokážou shodnout. Ve spolupráci s našimi partnery umíme zajistit také komplexní správu objektu včetně rozúčtování energií.